Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed


Sohbet hatları Aşk Acını Unutturacak

| Uncategorized | Aralık 25, 2017

Ah bu aşk acısı! Bir çok sohbet hatları kullanıcısının baş belası. Bir türlü yakamızı bırakmayan ayrılıklar ve kavuşamam durumları. Beklemeler, ağlamalar, yalvarmalar…Hangimiz aşk acısı yaşamadık ki. Terk ettik, terk edildik, kavga edip ayrıldık yada sakince karşılıklı konuşarak ayrıldık ama her bitiş beraberinde bir acı getirdi. Bu acı kişiye ve yaşanan ilişkiye göre değişse de kaçınılmaz bir sondur. Çünkü insan sevdiği kişiyi sahiplenir. AyrıldığCinsel beraberliklerinizde ve partnerinizle iletişiminizde şimdiye kadar hiç tatmadığınız zevkleri tadabilmek, daha çok eğlenmek ve hiç yakınlaşmadığınız kadar yakınlaşmak için aşk oyunlarına başvura bilirsiniz. Bir çok sohbet hattı kullanıcısı partnerinin ona telefonda yaşattığı aşk oyunlarından memnun kaldığı için bu hizmete baş vurur. Toplumumuzda cinsellik doğuştan bilinmesi gereken bir yetenek gibi algılanıyor. Oysa cinsellik sonradan öğreniliyor. Kişi, haz almayı ve haz vermeyi deneme-yanılma yoluyla önce kendi bedenini daha sonra da karşı cinsin bedenini keşfederek öğreniyor. Yani cinsellik öğrenilebilen ve geliştirilebilen bir davranış, tıpkı araba kullanmayı öğrenmek gibi. Cinsellik; rahatlamış ve gevşemiş bir halde, sevişmenin ve dokunmanın verdiği hazza odaklanarak, haz alıp haz verebilme, ruhu ve bedeni paylaşabilme bilim ve sanatıdır. Bu sanata daha iyi vakıf ola bilmek, cinselliği tam olarak yaşayabilmek için kullanıla bilecek bazı egzersizler var. Cinsel egzersizler cinsel işlev bozukluklarında kullanıldığı gibi, bu egzersizleri cinsel sorunu olmayan ancak cinsel hayatına farklılık getirmek isteyen çiftler de uygulayabilir. Biz cinsel egzersizler yerine aşk oyunları demeyi tercih ediyoruz. Pekala sevgili sohbet hattı kullanıcıları sizler için bir kaç oyunu anlatalım. Cinsellikten daha fazla haz almak için öncelikle konuşmak gereklidir. Kadınlar ise ya fazla istekli görünmemek için ya da toplumda yaygın olan ‘yatakta her şeyi erkek yapmalıdır’ düşüncesi yüzünden isteklerini paylaşmıyor. İki taraf da konuşmayınca birbirlerinin istek, arzu, beklentilerinden de haberdar olamıyor. Oysa cinsellik kadın ve erkek arasında paylaşılan özel bir durumdur ve her iki taraf da duygu ve düşüncelerini ne kadar açık ve samimi bir biçimde dile getirirse o kadar güzel bir cinsel yaşantı olacaktır. Bir çok sohbet hattı kullanıcısı bu hazzı gayet iyi bilir. Keyifli ve haz dolu bir cinsellik için ideal ortamı oluşturmak da çok önemli. Sevişmek için çiftin rahatsız edilmeyeceği, rahat olacağı, ısının, ışığın yeterli olduğu bir ortam gereklidir. Tabii ki ortam çiftin özel istek ve beğenilerine göre de düzenlenebilir. Tatlı konuşmalar, yumuşak yastıklar ya da dinlendirici bir müzik, çiftlerin cinsel enerjisini artıracak ideal bir ortamdır. Bunların neler ola bileceğini yine sohbet hattı partnerinizden öğrene bilirsiniz.

ımızda ise yaşadığımız şey ‘kayıp’tır. Kayıp aynı ölümde yaşadığımız gibi yas sürecini doğurur. Bu nedenle aşk acısı aslında bir nevi yastır. Bir kişiyle derin ve duygusal bir ilişki yaşadıysak ve beraber bir şeyler paylaştıysak ayrılıktan duyacağımız acı bu ilişkinin bir zamanlar bizim için taşıdığı anlama eşit olacaktır. Aşk acısının süresi ve şiddeti duygularınıza ve ruhsal gücünüze göre değişir. 1 yıl da sürebilir, 1 ayda bu size bağlı. Ancak ruhsal gücünüzü arttırmak aynı zamanda aşk acısının süresini ve şiddetini azalmak için siz sohbet hatları kullanıcılarına birkaç öneride buluna biliriz.

Ayrılık sonrası yaşanan duygulardan en yoğun olanları utanç, ıstırap, korku, yalnızlık, öfke, kıskançlık, kin, küçümsemedir. Bu olumsuz duygular baskın duygulardır ve biz onları kontrol etmezsek onlar bizi esir alır. Öncelikle bu duygular üzerinde kontrol sağlamak için kendinize söylemeniz gereken 3 şey var.

 1. Bu ilişki şimdi gerçekten sona erdi. Gerçekleri kabullenin.
 2. Bu ilişkinin bitmesi bana duygusal olarak acı veriyor. Duygularınızı kabullenin.
 3. Bu acının mümkün olduğunca çabuk geçmesini ve sağlıklı olmayı istiyorum. Amacınızı belirleyin ve potansiyelinizi kabullenin.

Ayrıca bu dönemde sosyal hayatınızda, rutininizde ve düşünce tarzlarınızda düzenlemeler yapmanız gerekebilir. Uzak durmanız ya da daha fazla vakit harcamanız gereken durumlarla ilgili öneriler bu dönemde size yardımcı olacaktır. Bu arada sitemiz üzerinden seçeceğiniz dünyalar tatlısı bir sohbet hatları partneri ile yapacağınız muhabbetler sizleri bambaşka dünyalara götürerek bu durumu atlatmanıza yardımcı ola bilir. Yedi yirmi dört hizmet halinde olan hatlarımız tamamen güvenlidir ve dakika başın ücretlendirilirler. Gönlünüzce sohbetin tadına varacaksınız.

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

 • Sohbet Telefonları

  by on Temmuz 26, 2023 - 0 Comments

  Bir şey veya bir kimse ne kadar görür ve duyarsak onu o kadar çok severiz. Bu duruma maruz kalma etkisi diyebiliriz veya beynimiz sadıklık aşinalık arttıkç...

 • Canlı Sohbet Hattı

  by on Ağustos 30, 2023 - 0 Comments

  Canlı sohbet hattı nedir diye sorulduğunda artık insanların cevabı değişti.Çünkü ;kafalarda yer eden olumsuz düşüncelerin yerini , zamanla olumlu düşüncele...

 • Canlı sohbet hatları

  by on Ağustos 25, 2023 - 0 Comments

  Görme Yetersizliği;Görme gücünün kısmen ya da tamamen yetersizliğinden dolayı, kişinin eğitim performansının ve sosyal uyumunun olumsuz yönde etkilenmesi d...