Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed


Sohbet Numaraları Nedir

| Uncategorized | Kasım 23, 2017

Sitemizin, sohbet numaralarına ulaşa bildiğiniz bir platform olduğu malumunuz. Fakat bu siteyi ziyaret eden kişilerin bir çoğu yalnızlıktan, depresyondan şikayet eden kişilerdir. Depresyon artık herkesin başın a gelebilecek bir olgu olarak ele alınmaktadır. Söz konusu bu psikolojik rahatsızlık başka birçok frahatsızlığa da davetiye çıkarmaktadır.

Depresyon ile ilgili kısaca bir kaç bilgi verelim;

-Dünyanın her yerinde her yaştan  depresyondan muzdarip toplam 350 milyon kişi var.

-Kadınlarda depresyon görülmesi erkeklerden 2 kat daha fazla olası .

-Depresyon normalde görüğünüzden 3-4 daha fazla rüya görmenizi sağlayabilir.

-Şiddetli Depresyon, hücrelerdeki yaşlanma sürecini artırarak kişiyi  biyolojik açıdan daha yaşlı hale getirebilir.

-ABD’de her 8 ergenden 1’inde klinik depresyon görülüyor.

-Komedyenler ve komik insanlar üzerinde yapılan araştırmalar, diğer insanlardan genellikle daha depresif olduklarını göstermiştir.

-Günümüzde 1945’e oranla 10 kat daha fazla kişi majör depresyondan muzdarip.

-Bir çalışma internette çok fazla vakit geçirenlerin depresif, yalnız ve zihinsel olarak kararsız olma olasılığının daha yüksek olduğunu göstermiştir.

-Minnettarlık  dopamin ve serotonin salgılanmasını bir antidepresan gibi arttırabilir.

-Orta dereceli egzersizler depresyon dönemlerini tedavi etmede kullanılır.Ve aynı zamanda başlamasını önler.

-Hormonal bir doğum kontrol yöntemi kullanan kadınların, kullanmayanlara  kıyasla depresyon teşhisi konması daha olasıdır.

-Fransa’da her 5 kişiden 1’i depresyon geçirmiştir.

u rahatsızlığın nedeni, tedavisi, sonuçları, belirtileri üzerine ileri sürülen birçok görüş mevcut. Araştırmaların bu kadar farklı sonuçlar ortaya koyduğu bir rahatsızlığa, sokaktaki insanın tabi ki de söyleyeceği çok şey var. Bu bilgilere bakıldığında yalnızca türklerin değil tüm dünyanın sohbet numaraları hizmetine ihtiyacı olduğunu göre bilirsiniz 🙂 şaka bir yana sohbet eden insanlarda depresyon diğer insanlara göre daha az görülmektedir. Şayet sizde sohbet numaraları ile sınırsız ve keyifli sohbet etmek, garantili ve güvenli hatları kullanmak istiyorsanız sitemiz üzerinden kadın partnerinizi seçerek konuşmaya başlaya bilirsiniz. Dakika başına ücretlendirilen bu hizmetler için her operatör üzerinden bağlantı kura bilirsiniz.

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

 • Sohbet Telefonları

  by on Temmuz 26, 2023 - 0 Comments

  Bir şey veya bir kimse ne kadar görür ve duyarsak onu o kadar çok severiz. Bu duruma maruz kalma etkisi diyebiliriz veya beynimiz sadıklık aşinalık arttıkç...

 • Canlı Sohbet Hattı

  by on Ağustos 30, 2023 - 0 Comments

  Canlı sohbet hattı nedir diye sorulduğunda artık insanların cevabı değişti.Çünkü ;kafalarda yer eden olumsuz düşüncelerin yerini , zamanla olumlu düşüncele...

 • Canlı sohbet hatları

  by on Ağustos 25, 2023 - 0 Comments

  Görme Yetersizliği;Görme gücünün kısmen ya da tamamen yetersizliğinden dolayı, kişinin eğitim performansının ve sosyal uyumunun olumsuz yönde etkilenmesi d...