Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed


Kendinle Yüzleş – Sohbet Numaraları

| Sohbet Numaraları | Kasım 14, 2017

Bazen kendimize bile söylemekten çekindiğimiz şeyler düşüne biliriz. Aslında bunlar çekinmemiz gereken şeyler değil, aksine üzerine gidip keşfetmemiz gereken bilinç altımızdır.

Bu kendimize söylemekten korktuğumuz, düşününce başka şeyler düşünmek için çabaladığımız, yanlış gördüğümüz, yüzleşmeye korktuğumuz fikirler, düşünceler ne kadar baskılanırsa zamanla o kadar büyürler. İleride yaşanan ve ya yaşana bilecek bir travmayla beraber bizler için birer sorun halini ala bilirler.

Önceliğimiz bu fikirleri ne zaman düşündüğümüzü, kapıldığımızı bulmak olmalı, uyumadan önce mi, sinirlenince mi, acıkınca mı, yürürken mi, korkunca mı, heyecanlanınca mı? Bu hissiyatı, düşünceyi yaratan zamanı belirledikten sonra sizi bu düşünce ya da fikirden korkutan, onu baskılamanıza sebep olan şeyi bulmalısınız. Aileniz mi? Arkadaş çevreniz mi? Kendiniz mi? Eşiniz mi? Patronunuz mu? Komşunuz mu? Yalnız kalma ve ya dışlanma korkusu mu?

Üçüncü adım olarak bu düşüncenin size ne hissettirdiğini bulmalısınız. Yani bu fikri düşününce heyecanlanıyor musunuz? korkuyor musunuz? yalnız mı hissediyorsunuz? güçsüz mü hissediyorsunuz? Bu süreçlerin her biri not edilmelidir.

Baskılanan fikirlerin yarattığı psikolojik problemleri insan ilk aşamada kendi keşfedemiyorsa şayet işin rengi değişip, önce biyolojik yapısını, sonra zihnini, sonra çevresini etkilemeye başlıyor ve ya bunların olmasından korktuğu için daha fazla baskılıyor. Bu tarz sorunları varsa güvendiğiniz bir yakınınıza ve ya arkadaşınıza anlatarak paylaşa bilir ve ya bir psikoloğa danışa bilirsiniz. Şayet güveneceğiniz kimse olmadığını düşünüyor, ilk aşamada iletişim ya da muhabbetle işi çöze bileceğinize inanıyorsanız. Sohbet hatları, Sohbet hattı, Canlı Sohbet Hattı ve ya Sohbet Numaraları üzerinden alacağınız hizmetle bunu başarmanız mümkün. Sohbet hatları, Sohbet hattı, Canlı Sohbet Hattı ve ya Sohbet Numaraları üzerinden partnerinizi kendiniz seçerek sohbete başlarsınız. Bu hatlar üzerinden yapılan konuşmalar asla kayıt altına alınmazlar. Sohbet hatları, Sohbet hattı, Canlı Sohbet Hattı ve ya Sohbet Numaraları için ücretlendirme her operatör için standart olup yedi yirmi dört açıktır. Konu ve zaman sınırlaması yoktur. Bu hatların önceliği müşteri gizliliği olduğundan, sohbet sırasında ki paylaşımlarınız üçüncü şahıs ve ya kurumlara aktarılamaz.

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

 • Sohbet Telefonları

  by on Temmuz 26, 2023 - 0 Comments

  Bir şey veya bir kimse ne kadar görür ve duyarsak onu o kadar çok severiz. Bu duruma maruz kalma etkisi diyebiliriz veya beynimiz sadıklık aşinalık arttıkç...

 • Canlı Sohbet Hattı

  by on Ağustos 30, 2023 - 0 Comments

  Canlı sohbet hattı nedir diye sorulduğunda artık insanların cevabı değişti.Çünkü ;kafalarda yer eden olumsuz düşüncelerin yerini , zamanla olumlu düşüncele...

 • Canlı sohbet hatları

  by on Ağustos 25, 2023 - 0 Comments

  Görme Yetersizliği;Görme gücünün kısmen ya da tamamen yetersizliğinden dolayı, kişinin eğitim performansının ve sosyal uyumunun olumsuz yönde etkilenmesi d...