Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed


Bu Özellikler Erkeği Çekici Kılıyor

| Uncategorized | Ekim 28, 2017

Kadınların erkeklerde çekici bulduğu özellikler ve sebeplerine inanamayacaksınız. Zira bazıları gerçekten çok anlamsız…
Piercing, dövme ve yara izleri
Araştırmalara göre, fiziksel olarak kuvvetli ve iyi genlere sahip erkekler, tehlike içeren durumlarda daha cesaretli davranıyor. Kadınların dövme, piercing ya da yara izli erkeklerden etkilenmelerinin altında bu durum yatıyor.
Mizah
Evet, belki büyük klişe ama kadınlar gerçekten kendilerini güldüren erkeklerden hoşlanıyor. Çünkü kadınlar mizah anlayışı gelişmiş erkeklerin zeki olduğunu düşünüyor.
Güzel koku
Aşkın gözü kör ama burnu iyi koku alıyor! Kadınlar için erkeğin nasıl koktuğu çok önemli. Ter ya da sigara kokusu sinmiş bir erkeğin istisnalar haricinde kadınlara göre pek şansı yok. Kadınlara göre kötü kokmayan bir erkek, iyi bir baba adayı.
Uzun boy
Dünya geneline bakıldığında uzun boylu erkekler daha zengin ve daha fazla çocuk sahibi. Avrupa’da ise durum tam tersi. Bu yüzden kadınlar uzun boylu erkekleri kudretli buluyor.
Atletik yapı
Spor yapıyor olsun ya da olmasın, atletik yapıdaki bir erkek kadınlara daima çekici geliyor. Belirgin omuzlar ve ince bel… Kısacası kadınlar, V formundaki erkekleri seviyor.
Özgüven
Bazı kadınlar pısırık erkeklerden hoşlanıyor. Bununla beraber kadınların çoğunluğu da kibirli erkeklerden nefret ediyor. Bu yüzden kabadayılıkla alçak gönüllülük arasındaki muhteşem dengeyi bulabilen erkekler, kadınları cezbediyor. Yani asıl nokta özgüven. Şayet özgüveniniz yoksa bunu edinmenin yolu egzersiz. Egzersizden kasıt elbette ki mental egzersiz, en basit yoluyla konuşma ya da konuşarak özgüven kazanma. Bu çekingenliği ve cesaretsizliği de egale eder. Şayet egzersiz yapabileceğiniz biri yoksa; psikologlar genel anlamda çareyi temel iletişim aracı olan konuşma üzerinden yürüttükleri terapilerde buluyorlar. Hatta yabancılarla konuşmanın, telefon da sıkıntıları aktarmanın daha etkili olduğu bilinci oluşmaya başladığından canlı sohbet hatları öneriliyor. Bu hatlar dakika başı ücret ödenilen, konuşmaların kayıt altında tutulmadığı hatlardır. Seçilen partner ile konuşma ve zaman sınırlaması olmadan konuşulan hatların tamamı tamamen güvenlidir. Canlı sohbet hatlarında konuşacağınız partnerlerin her biri özel seçilmiştir.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

 • Sohbet Telefonları

  by on Temmuz 26, 2023 - 0 Comments

  Bir şey veya bir kimse ne kadar görür ve duyarsak onu o kadar çok severiz. Bu duruma maruz kalma etkisi diyebiliriz veya beynimiz sadıklık aşinalık arttıkç...

 • Canlı Sohbet Hattı

  by on Ağustos 30, 2023 - 0 Comments

  Canlı sohbet hattı nedir diye sorulduğunda artık insanların cevabı değişti.Çünkü ;kafalarda yer eden olumsuz düşüncelerin yerini , zamanla olumlu düşüncele...

 • Canlı sohbet hatları

  by on Ağustos 25, 2023 - 0 Comments

  Görme Yetersizliği;Görme gücünün kısmen ya da tamamen yetersizliğinden dolayı, kişinin eğitim performansının ve sosyal uyumunun olumsuz yönde etkilenmesi d...