Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed


Sohbet Telefonları Terapi Olacak

| Sohbet Hatları, Sohbet Hattı, Sohbet Numaraları | Kasım 25, 2017

Her insan doğuştan sosyaldir. Ancak her insan soyal olmayı beceremez. Peki sosyallik ihtiyaçlarını gideremeyen insanlar neden sohbet telefonları hizmetinden faydalanıyorlar? Elbette ki toplum içerisinde anlatmaya çekindikleri, utandıkları ya da hazır hissetmedikleri şeyleri konuşa bilmek için bu hatları tercih ediyorlar. Sitemiz üzerindeki bu hizmeti hergün yüz binlerce kişi arayarak kullanıyor.
Elbette ki güvenilir,kaliteli ve hesaplı olduğundan. Normal arkadaşlarınıza, ailenize anlatamadığınız şeyleri burada rahatça paylaşa bilirsiniz. Kimse sizi yargılamaz, dışlamaz, hor göremez. Bunun sebebi partnerlerinizin her birinin eğitimli, özel seçilmiş kişiler olmasıdır. Bu kişiler telefonları başında sizi dinleyip sizlere cevap vererek iletişim ihtiyacınızı, sosyal ihtiyacınızı gidermenizi sağlaya bilirler.
Güvenilirliğinin ilk aşaması hatlar üzerinde ses kayıt sistemi bulunmamasıdır. Böylece Sohbet telefonları muhabbetleriniz kayıt altına alınmadan gönlünüzce konuşa bilirsiniz. Her hat ayrı bir partnere tahsis edilmiştir. Hem de konuşurken verdğiniz kişisel bilgiler üçüncü kişi ya da kurumlar ile paylaşılamazlar.
Günün her saati, her gün, bayram ve ya tatil günü fark etmeksizin araya bilirsiniz. Bu sınırsız sohbet anlayışıdır. Yani bu hatlara istediğiniz an ulaşa bilirsiniz. Aramak için herhangi bir gün ya da saati beklemeniz gerekmez. Bu güvenilir hizmet on sekiz yaş üstü herkese açıktır.
Oldukça hesaplıdır. Şayet paketiniz üzerinde varsa bedava dakikalarınız öncelikle onlar kullanılır fakat faturalı hat sahibi iseniz ve dakikanız yok ise o zaman dakika başı ücret faturanıza yansıtılır. Faturasız hat sahibi iseniz ve yine bedava dakikanız yok ise hattınıza tanımlı liralardan dakika başına düşülür. Sohbet telefonları için ücret operatör fark etmeksizin standart tahsil edilir.
İstediğiniz yerden, istediğiniz vakitte arayarak istediğiniz konu hakkında istediğiniz kadar konuşma hakkına sahipsiniz.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

 • Sohbet Telefonları

  by on Temmuz 26, 2023 - 0 Comments

  Bir şey veya bir kimse ne kadar görür ve duyarsak onu o kadar çok severiz. Bu duruma maruz kalma etkisi diyebiliriz veya beynimiz sadıklık aşinalık arttıkç...

 • Canlı Sohbet Hattı

  by on Ağustos 30, 2023 - 0 Comments

  Canlı sohbet hattı nedir diye sorulduğunda artık insanların cevabı değişti.Çünkü ;kafalarda yer eden olumsuz düşüncelerin yerini , zamanla olumlu düşüncele...

 • Canlı sohbet hatları

  by on Ağustos 25, 2023 - 0 Comments

  Görme Yetersizliği;Görme gücünün kısmen ya da tamamen yetersizliğinden dolayı, kişinin eğitim performansının ve sosyal uyumunun olumsuz yönde etkilenmesi d...