Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS FeedTüm Korkularını Atlat – Sohbet Hatları

| Uncategorized | Kasım 9, 2017

Ayrılık, konuşulunca dahi üzerine yorum yapması kolay yaşaması zor duygulardan birisidir. Ayrılma durumu, özellikle terk edilmişlikle başlamışsa atlatılması zor travmalara dönüşmesi mümkündür. Bu travmalara insanlar genel manada kendi kendilerine sebep olurlar.

Aldatılma durumunda gerçekleşen ayrılık ise güvensizliğe dönüşerek ileriki ilişkilerde hezimetler yarata bilir. Biten ilişki sebebiyle, yeni başlayacak olan ilişkiler için bir handikap olur. Atlatılamaz ise, özel hayat için sık sık problemlere sebep olur. Sürekli olarak bir endişe, şüphe ve negatiflik oluşur. Devamlı olarak kişi aldatılacağını düşünür.

Anlatılamayan ya da yaşanmak istenen ilişkiler, farklı hayal dünyaları ile birleşince kişiler için yargılanma korkusu ile ilişkilerde bozulmalar başlar. Bunu şöyle açalım. Kişi karşı tarafa cinsel, romantik, düzey bağlamında isteklerini iletemeye bilir ve ya iletmekte zorluk yaşana bilir. Bu da kopmalara, beklentileri azaltarak soğumaya sebep olur ve ilişki zora düşer.

Konuşmak her zaman en faydalı yöntemdir. Ayrılığın beklenmeyeni her zaman mümkündür ancak her sorun, her problem konuşarak ve ya anlatılarak çözümlene bilir. Bu anlatma durumu psikologların hayatımızın birer parçası haline gelmesine sebep olsa da bazı kişiler buna vakit ayıramaya biliyor. İşte tam bu noktada Sohbet hatları, Sohbet hattı, Canlı Sohbet Hattı ve ya Sohbet Numaralarını öneriyoruz. Sitemiz üzerinden ulaşabileceğiniz bu hizmeti veren çalışanlar yani partnerler özel seçilmiş eğitimli kişilerdir. Bu hatlar yedi yirmi dört hizmet halinde olup tam güvenlidir. Sohbet hatları, Sohbet hattı, Canlı Sohbet Hattı ve ya Sohbet Numaraları hizmetleri her operatör için standart olarak ücretlendirilir. Bu hatlarda konuşmalar kayıt altına alınmaz ve müşteri gizliliği esasına dayanarak çalışılır. Sohbet hatları, Sohbet hattı, Canlı Sohbet Hattı ve ya Sohbet Numaraları üzerinden yapacağınız sohbetler için her hangi bir konu ya da zaman sınırlaması bulunmaz. İstediğiniz kadar, istediğiniz konuda konuşa bilirsiniz. Bu hizmetlerde partnerlerinizi tanımadığınızdan, ve yüz yüze görüşme sağlamadığınızdan rahat olacaksınız. Hiç kime sizi yargılamayacak, sorgulamayacaktır. Günün stresini unutup, dertlerinizi rahatça paylaşa bilirsiniz.

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.