Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed


Psikolojik Problemler – Sohbet Hattı

| Uncategorized | Kasım 7, 2017

Günümüzde artan psikolojik problemlere her gün bir yenisi ekleniyor. Değişen teknoloji, küçülen aile yapısı, toplumun tamamını etkileyen güvensizlik ve tahammülsüzlükle beraber bir grup insan yalnız kalmayı tercih ederken diğer bir grup ise yalnız kalmaktan korkuyor, hatta bu korku psikoloji olarak etkilenmelerine sebebiyet veriyor. Ve ortaya ya yalnız kalma korkusu çıkıyor.

İlişkisiz olmaktan, arkadaşsız olmaktan, ailesiz olmaktan o kadar çok korkuyoruz ki… Bilmediğimiz yerlere yalnız seyahat etmekten, kaybolmaktan ve etrafta adres soracak hiç kimse olmamasından çok korkuyoruz.

Hepimiz zaman zaman, oldukça doğal olan bu korkuyu hissetmişizdir. Yalnız olmaktan korkmak bize ne zaman engel oluşturmaya başlıyor? Yalnız kalmamak için hoşumuza gitmeyen bir yaşam tarzını sürdürdüğümüz zaman ve zorunlu olarak istemediğimiz ilişkiler içinde kalmaya devam ettiğimiz zaman…

Yalnız olmak depresif ve korkutucu görünebilir baştan. Ama bakış açımızdaki değişimle, yalnız olmanın aslında özgür olmak ve kendimizi tanımak için iyi bir fırsat olduğunu fark edebiliriz. Kendi kendimize olmaktan hoşnut olduğumuz andan itibaren, hayata bambaşka bir gözlükle bakabilir, yaşam tarzımızda çok daha seçici olabiliriz.

Yine de bu korkuyla ya da yalnız yaşamak zorunda değilsiniz. Her zaman sosyal çevrenizle iç içe ve dürüst olmakta fayda var. Korktuğunuz için değil onları sevdiğiniz için vakit geçirmeniz doğru olandır. Yine de yalnız kalmaktan korkan ya da sıkılanlar için özel sunulan Sohbet hatları, Sohbet hattı, Canlı Sohbet Hattı ve ya Sohbet Numaraları hizmetlerini deneye bilirsiniz. Sohbet hatları, Sohbet hattı, Canlı Sohbet Hattı ve ya Sohbet Numaralar gibi hizmet veren hatlarda ödemeler dakika başı olup her operatör için standarttır. Sohbet hatları, Sohbet hattı, Canlı Sohbet Hattı ve ya Sohbet Numaralar üzerinden partnerinizi kendiniz seçerek konuşmaya başlarsınız. Konu ve zaman sınırlaması olmayan bu hatlar üzerinde konuşmalar asla kayıt altına alınmazlar.

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.