Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed


Canlı Sohbet Hatları neden Tercih Edilir

| Uncategorized | Kasım 6, 2017

Canlı sohbet hatlarını tercih edenlerin sayısı günden güne artıyor. Türkiye’de özellikle son yıllarda gelişen iletişim ağı sayesinde bu özel numaralar daha fazla ilgi görmeye başladı. Peki sebebi nedir?

 

1- Yalnızlaşan erkek portföyü

Özellikle yaygınlaşan sosyal medya yüz yüze cesareti kırmış ve kişiler yalnızlaşmaya başlamıştır. Yapılan araştırmalar bunun erkekler üzerinde daha etkili olduğunu gösteriyor. Canlı sohbet numaraları ise bu kişiler için birer kaçış haline gelmeye başladı.

 

2- Temel iletişim eksikliği

Erkekler kadar olmasa dahi kadınlar da bu durumdan muzdaripler. Toplumsal baskı nedeniyle erkekler konuşma konusunda çekingenler fakat aynı durum bazen kadınlarda da etkili olmaktan. Dertleşebilmek ya da psikoloğa gidecek vakti olamayan bu kadınlar canlı sohbet numaraları üzerinden bu eksikliği gidermeye çalışıyorlar.

 

3-Konuşma pratiği

Özellikle iş hayatı içerisinde konuşurken problem yaşayan kişiler bir çeşit pratik yapmak adına özel numaraları ya da canlı sohbet hatlarını tercih ediyorlar. Bunun sebebi bu hatların eski 900lü sistemler gibi değilde her konuda sohbet hizmeti vere biliyor olmasıdır.

 

4-Terapi

Canlı sohbet hatları psikoloğa ya da özel terapi hizmeti gibi durumlara vakit ya da zaman ayıramayan kişiler için yeni bir seçenek olu veriyor. Depresyon, anksiyete, duygudurum bozukluğu, asosyallik, çekingenlik, asperger bozukluk, kişilik sorunları, bipolarlık gibi temel travmatik ya da iletişim eksikliğine dayalı psikolojik rahatsızlıkların da çözümü için 2. bir terapi yöntemi haline gelen özel sohbet numaralarına sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Canlı sohbet hatları, özel sohbet hatları, sohbet numaraları gibi aramalarla internet üzerinden ulaşabileceğiniz bu numaraların güvenli olup olmadığına, ücretlendirme ve gizlilik kıstaslarına dikkat etmeniz önemlidir.

Sitemiz üzerinden ulaşabileceğiniz sohbet numaraları tamamen güvenlidir.

Müşteri gizliliği esası ile çalışan canlı sohbet hatları üzerinden yapılan konuşmalar asla kayıt altına alınmazlar.

Ücretlendirme tüm operatörler üzerinden aynı olup, sohbet numaraları

için dakika başı yapılmaktadır.

Sohbet hatları üzerinden yapılan kişisel bilgi paylaşımları, 3. şahıslara aktarılmazlar.

Özel sohbet hatları yedi yirmi dört hizmet halinde olup zaman sınırlaması yoktur. Siz kapatmadığınız sürece hizmet son bulmaz.

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.