Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed


Yalnızlığa Bir Son Ver

| Sohbet Hatları | Mart 7, 2015

y15

Hepimizin kendini yalnız hissettiği zamanlar olmuştur. Derdimizi anlatacak birisi olmaz ya da anlatılacak gibi değildir. Duvarlar üstünüze doğru gelir, başınız kalkmaz ve köşeye sıkışmış hissedersiniz. Bu yalnızlık her insana fazladır. Her zaman karşıda sizi dinleyecek bir insan olmasını istersiniz. Bu yalnızlık ne zaman bitecek dersiniz.

sicak-sohbet-numaraDertler biter mi bilinmez ama yalnızlığımız bitmez. Soğuk geçen gecelerinize ve bulanık bakışlarınıza bir son vermenin zamanı geldi , Kendini rahat hissettirecek ve çok özel bir dost sağlayacak bir uygulama
İşte sana hayatının fırsatı:
Sohbet hatlarında herkesin bir sırdaşı oluyor. Seni ailen gibi karşılayacak ve en özel şeylerini seninle paylaşacak bir arkadaş ister misin? Onun yanında rahatlayacaksın, konuştukça için açılacak dertlerin nerde kalmış diyeceksin. Bir dostunun gülümsemesi tüm dertlerini götürüyor değil mi ?
Sohbet hattı numaraları ile çok özel dostuna bağlan ve yalnızlığına bir son ver. Sıcak sohbet numaraları tüm kendini yalnız hissedenler için. Çevrenden mi sıkıldın sohbet hatlarını ara ve bitmeyecek mutluluğuna kavuş sohbet hatları numaraları ile en özel dostuna bağlan.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.